Dansk møbelproducent. Bænk, sortlaseret egetræ

Varenummer: 6272962
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK 2.600

Dansk møbelproducent. Bænk med plade af fineret sortlaseret egetræ, hynde betrukket med sort semianilin læder, runde tilspidsede ben af massiv sortlaseret egetræ. H. 45 L. 120 D. 44 cm. Fremstår med lettere brugsspor.
Auktionen afsluttes:  24-09-2022 10:54:18
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej

2091513 24-09-2022 10:45:48 DKK 1300