Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Chatol, teaktræ
:
6326795
Moms vare
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
2.400
Dansk møbelproducent. Chatol af fineret teaktræ, front med tre skuffer, to små skuffer samt rum, udtrækkelig skriveplade, runde tilspidsede ben. 1960'erne. H. 101 L. 76 D. 44 cm. Fremstår med brugsspor, enkelte finerafslag.
07-02-2023 19:09:38
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1265328
04-02-2023
16:50:08
1600
Til toppen