Dansk møbelproducent. Cirkulært spisebord, teak

Varenummer: 6198432

Næste bud: DKK 3.400
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Spisebord med bordplade af fineret teaktræ med cirkulær plade med udtræk, enkelt tillægsplade medfølger a' 50 cm, monteret på massiv firpasfod. H. 72 Ø. 120 L. 170 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser og mærker.

Auktionen afsluttes:  30-06-2022 13:17:06
Showroom:   Aarhus, DK