Dansk møbelproducent. Entremøbel, teaktræ

Varenummer: 6181669
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Entremøbel af fineret teaktræ, front med to skuffer samt åbent rum, runde tilspidsede ben af massiv teaktræ. H. 52,5 B. 70 D. 30 cm. Fremstår med brugsspor, heraf ridser samt finerafslag.

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 18:58:11
Showroom:   Aarhus, DK