Dansk møbelproducent. Fritstående skrivebord, teak

Varenummer: 6193936

Næste bud: DKK 2.600
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Fritstående skrivebord med bordplade af fineret teaktræ, front af tre skuffer samt massivt stel af teaktræ. 1960'erne. H. 74 B. 98.5 D. 59 cm. Fremstår med ridser og mærker.

Auktionen afsluttes:  30-06-2022 13:29:06
Showroom:   Aarhus, DK