Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Hjørneskab i birk 20.årh. 1. halvdel
:
6217918
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.200
Dansk møbelproducent. Hjørneskab med fineret birketræ. Front med to låger bag hvilke rum og skerække. Øverste låge indvendigt med intarsia. H. 109 x 62 x 85 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor, topplade med skade. 20.årh. 1.halvdel
06-10-2022 15:00:54
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1904696
03-10-2022
15:49:51
300
Til toppen