Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Høj skænk, teaktræ
:
6219487
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
Dansk møbelproducent. Høj skænk af fineret teaktræ, front med to skuffer, og tre låger bag hvilke hylder. Stel med runde tilspidsede ben af massivt egetræ. 1950/60'erne. H. 121 L. 154 D. 41,5 cm. Fremstår med brugsspor, et hak, ridser og skjolder på topplade, falmet/skjoldet på ene side, hak bagerst på ene side, åbne samlinger på understel. Nøgle medfølger.
05-10-2022 20:56:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1431602
05-10-2022
20:53:43
350
1608013
01-10-2022
16:35:28
300
Til toppen