Dansk møbelproducent, junior skrivebord af teak 1960'erne

Varenummer: 6272337
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.400

Dansk møbelproducent, junior skrivebord fineret med teak, front med 6 skuffer, én med lås, bagsiden med tre rum (taperester i rum) 1960'erne, nøgle medfølger. Alm. aldersrelaterede brugsspor. H.74 x 135 x 65 cm.
Auktionen afsluttes:  24-09-2022 15:09:00