Dansk Møbelproducent. Kommode af palisander

Varenummer: 6220835

Næste bud: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.600
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk Møbelproducent. Kommode af fineret palisander. Front med fire skuffer. H. 57 cm. B. 85,5 cm. D. 45 cm. Fremstår med ridser, mærker og brugsspor.

Auktionen afsluttes:  05-07-2022 16:22:11
Showroom:   Herlev, DK