Dansk Møbelproducent. Kommode af palisander

Varenummer: 6220835
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.600

Dansk Møbelproducent. Kommode af fineret palisander. Front med fire skuffer. H. 57 cm. B. 85,5 cm. D. 45 cm. Fremstår med ridser, mærker og brugsspor.
Auktionen afsluttes:  12-07-2022 13:54:56

1127243 07-07-2022 21:59:14 DKK 1200