Dansk møbelproducent. Kommode i teak, nylakerede skuffer

Varenummer: 3765168
Hammerslagspris: DKK 1.950
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Kommode i fineret teak, front med seks nylakerede skuffer, greb af teak, på runde ben. H. 130 cm, B. 84,5 cm, D. 41 cm. Lette brugsspor, herunder små ridser og enkelte trykmærker.

Auktionen afsluttes:  19-03-2015 16:35:20
Showroom:  Kolding