Dansk møbelproducent. Kommode, palisander

Varenummer: 6241775
Vurdering: DKK 2.400
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Kommode af fineret palisander, front med fire skuffer, senere monterede ben af massiv bejdset egetræ. 1960'erne. H. 66 L. 90 D. 44 cm. Fremstår med brugsspor, ridser.

Auktionen afsluttes:  13-08-2022 21:07:07
Showroom:   Aarhus, DK