Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Kommode / sminkebord, teaktræ
:
6234271
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
Dansk møbelproducent. Kommode / sminkebord af fineret teaktræ, front med fire skuffer, en skuffe med opfoldeligt spejl, runde tilspidsede ben af massiv teaktræ. 1960'erne. H. 82 L. 79 D. 41 cm. Fremstår med brugsspor, manglende nøgle.
04-10-2022 20:04:55
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1711854
04-10-2022
20:02:55
450
2263030
04-10-2022
20:01:48
400
1711854
04-10-2022
19:59:54
350
1687734
03-10-2022
22:42:12
300
Til toppen