Dansk møbelproducent. Kommode, teaktræ

Varenummer: 6198903
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Kommode af fineret teaktræ med front af fem skuffer med greb, senere monteret på runde tilspidsede ben. 1960'erne. H. 81 B. 60 D. 40 cm. Fremstår med almindelige brugsspor.

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 19:21:11
Showroom:   Aarhus, DK