Dansk møbelproducent. Kommode, teaktræ

Varenummer: 6234258
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 2.400

Dansk møbelproducent. Kommode af fineret teaktræ, front med seks skuffer, runde tilspidsede ben af massiv teaktræ. 1960'erne. H. 106 L. 67 D. 41 cm. Fremstår med brugsspor, enkelte mærker i træ, nøgle medfølger.
Auktionen afsluttes:  11-10-2022 18:45:51

1847861 08-10-2022 22:47:55 DKK 800