Dansk møbelproducent. Kommode, teaktræ
Fast pris:
1.845
Vurdering:
Dansk møbelproducent. Kommode af fineret teaktræ med front af seks skuffer, runde tilspidsede ben. 1960'erne. H. 101 B. 63 D. 41 cm. Fremstår med ridser og mærker, enkelt åben finér på front, enkelte skuffer med let træghed.
Varen afsluttes:
02-12-2022 08:21:27