Dansk møbelproducent. Kommode, teaktræ

Varenummer: 6326835

Næste bud: DKK 1.800
Vurdering: DKK 2.600

Dansk møbelproducent. Kommode af fineret teaktræ front med fire skuffer, senere monterede runde tilspidsede ben. 1960'erne. H. 66 L. 80 D. 39 cm. Fremstår med brugsspor.

DKK 1.800
Auktionen afsluttes:  07-02-2023 19:06:38
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej