Dansk møbelproducent. Kvadratisk spisebord / køkkenbord, eg

Varenummer: 6223445
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 1.400
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Kvadratisk spisebord / køkkenbord med bordplade af gråligt laminat samt stel af massivt egetræ. H. 73 L/B. 85 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser og mærker, ujævnhed ved kanter på laminat.

Auktionen afsluttes:  06-07-2022 21:12:04
Showroom:   Aarhus, DK