Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Lænestol 1940-1950érne
:
6244981
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
Lænestol/hvilestol betrukket med kedesyet grønt møbelstof, ben og armlæn af bøgetræ. H. 98 cm B. 74 cm sh. 40 cm. Alm. brugsspor iform af skrammer og slitage.
18-08-2022 14:48:59
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1697100
18-08-2022
14:42:35
1400
Til toppen