Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Lænestol / øreklapstol, 1940/1950'erne
:
6290213
Hammerslagspris
:
1.500
Vurdering
:
3.000
Dansk møbelproducent. Lænestol / øreklapstol betrukket med kedersyet knapsyet grønt møbelstof, stel af massivt bejdset bøgetræ, svungne armlæn og tilspidsede ben. 1940/1950'erne. Sh. 42 cm. Fremstår med brugsspor, svage skjolder og mindre pletter på stof, slitage på armlæn.
23-01-2023 21:00:08
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1516477
23-01-2023
20:39:23
1500
Til toppen