Dansk møbelproducent. Lav skænk, egetræ

Varenummer: 6241770
Hammerslagspris: DKK 6.000
Vurdering: DKK 9.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6291363
Dansk møbelproducent. Lav skænk af fineret egetræ, front med to skydelåger bag hvilke hylder, stel af massiv egetræ. 1960/70'erne. H. 78 L. 180 D. 50 cm. Fremstår med brugsspor, enkelte finerafslag samt lettere slitage på topplade.
Auktionen afsluttes:  04-10-2022 20:57:00
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej

2120288 04-10-2022 11:26:46 DKK 6000