Dansk møbelproducent. Lille jalousiskab, egetræ

Varenummer: 6232531

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.200

Dansk møbelproducent. Lille jalousiskab af fineret egetræ. front med jalousilåge bag hvilke udtræksbakker samt rum, sten af massivt egetræ. 1960/70'erne. H. 71 L. 52 D, 38 cm. Fremstår med brugsspor, lettere ujævnheder i finer på topplade.

Køb nu pris
DKK 1.350
Auktionen afsluttes:  09-12-2022 08:52:02
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej