Dansk møbelproducent. Lille kommode, palisander

Varenummer: 6234506
Vurdering: DKK 1.800
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Lille kommode af fineret palisander, front med fire skuffer. 1960'erne. H. 73 L. 60 D- 32 cm. Fremstår med brugsspor, ridser.

Auktionen afsluttes:  04-10-2022 19:31:00
Showroom:   Aarhus, DK