Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Lille kommode, palisander
:
6234506
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.800
Dansk møbelproducent. Lille kommode af fineret palisander, front med fire skuffer. 1960'erne. H. 73 L. 60 D- 32 cm. Fremstår med brugsspor, ridser.
11-10-2022 21:09:51
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
964726
11-10-2022
21:07:12
350
1606509
09-10-2022
09:29:32
300
Til toppen