Dansk møbelproducent. Lille kommode, palisander

Varenummer: 6234506
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.800

Dansk møbelproducent. Lille kommode af fineret palisander, front med fire skuffer. 1960'erne. H. 73 L. 60 D- 32 cm. Fremstår med brugsspor, ridser.
Auktionen afsluttes:  11-10-2022 21:09:51

964726 11-10-2022 21:07:12 DKK 350
1606509 09-10-2022 09:29:32 DKK 300