Dansk møbelproducent. Lille kommode, teaktræ

Varenummer: 6189767
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6242234
Dansk møbelproducent. Lille kommode af fineret teaktræ med front af fire skuffer med messinggreb, senere monteret runde tilspidsede ben af massivt træ. 1960'erne. H. 71 B. 58 D. 40 cm. Fremstår med ridser og mærker.

Auktionen afsluttes:  12-07-2022 08:39:22
Showroom:   Aarhus, DK

118796 11-07-2022 13:33:12 DKK 300