Dansk møbelproducent. Lille vitrineskab, teak
Vurdering:
3.000
Dansk møbelproducent. Lille vitrineskab af fineret teaktræ med front af par glaslåger bag hvilke åbent rum, runde massive tilspidsede ben. 1960'erne. H. 60 B. 100 D. 30 cm. Fremstår med ridser og mærker.
29-08-2022 18:06:27