Dansk møbelproducent. Lille vitrineskab, teak

Varenummer: 6181318

Næste bud: DKK 1.800
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Lille vitrineskab af fineret teaktræ med front af par glaslåger bag hvilke åbent rum, runde massive tilspidsede ben. 1960'erne. H. 60 B. 100 D. 30 cm. Fremstår med ridser og mærker.

Auktionen afsluttes:  05-07-2022 19:28:05
Showroom:   Aarhus, DK