Dansk møbelproducent. Par sengeborde / natborde, nød (2)

Varenummer: 6198795

Næste bud: DKK 800
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Par sengeborde / natborde i fineret nøddetræ med front af enkelt skuffe. 1960'erne. H. 50 B. 54 D. 35 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser og mærker.

Auktionen afsluttes:  30-06-2022 13:57:06
Showroom:   Aarhus, DK