Dansk møbelproducent. Par skabe (2)

Varenummer: 6379351
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Dansk møbelproducent. Par skabe i finéret egetræ på sokler. B. 61/140 D. 43 H. 65 cm. Bredde skab fremstår låst, begge med brugsspor, finerskader og mærker. Nøgle medfølger ikke. (2)
Auktionen afsluttes:  29-11-2023 18:40:00
Showroom:   DK, København, Midtager

816943 29-11-2023 18:35:44 DKK 500