Dansk Møbelproducent. Reol af teak.
Vurdering:
7.000
Dansk Møbelproducent. Reol af fineret teak, front med skuffer, hylder, udtrækkelig skriveplade samt skuffer. H. 170 B. 100 D. 43 cm. 1960'erne. Fremstår med brugsspor samt finérskader på kanter.
11-06-2023 19:44:29