Dansk Møbelproducent. Reol af teak.

Varenummer: 6364866
Vurdering: DKK 7.000

Dansk Møbelproducent. Reol af fineret teak, front med skuffer, hylder, udtrækkelig skriveplade samt skuffer. H. 170 B. 100 D. 43 cm. 1960'erne. Fremstår med brugsspor samt finérskader på kanter.
Auktionen afsluttes:  11-06-2023 19:44:29