Dansk møbelproducent: Reol - egetræ

Varenummer: 6238490

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Dansk møbelproducent: Reol fineret med egetræ. H 194 cm, D 31,5 cm, B 90 cm. Brugsspor og mærker.

Auktionen afsluttes:  07-12-2022 15:58:20
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej