Dansk møbelproducent. Reol, palisander

Varenummer: 6176530

Næste bud: DKK 1.400
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Reol af fineret palisander, front med hylder, runde tilspidsede ben af massiv palisander. H. 144,5 L. 100 D. 28 cm. Fremstår med brugsspor, tre huller i bagplade.

Auktionen afsluttes:  30-06-2022 13:50:06
Showroom:   Aarhus, DK