Dansk møbelproducent. Reol, teak

Varenummer: 6181550
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 2.000

Dansk møbelproducent. Reol af fineret teaktræ med front af hylder samt åbne rum, monteret på senere massive runde og tilspidsede ben. 1960'erne. H. 111 B. 81 D. 24 cm. Fremstår med almindelige brugsspor.
Auktionen afsluttes:  05-07-2022 19:58:23

1718093 05-07-2022 19:56:23 DKK 600