Dansk møbelproducent. Reol, teak

Varenummer: 6181550
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Reol af fineret teaktræ med front af hylder samt åbne rum, monteret på senere massive runde og tilspidsede ben. 1960'erne. H. 111 B. 81 D. 24 cm. Fremstår med almindelige brugsspor.

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 19:12:11
Showroom:   Aarhus, DK