Dansk møbelproducent. Reoler i palisander. (3)

Varenummer: 6383450
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK 2.000

Dansk møbelproducent. Tre reoler i fineret palisander bestående af væghængt overdel samt to skænke på sokkel. Front med låger hvorbag hylder samt udtræksbakker med tappede samlinger. Indvendig fineret med lys ask. Mål: H. 1x45, 2x78 cm. L. 220/385. D: 32/45 cm. Fremstår med brugsspor. (3)
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 20:18:34