Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Reoler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent: Reolsystem - teaktræ (8)
:
6373240
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
Dansk møbelproducent: Reolsystem fineret med teaktræ bestående af: To moduler med låger H 71 cm, B 79,5 cm, D 39 cm, to med hylder H 79,5 cm, B 79,5 cm, D 23 cm, fire moduler med hylder H 63/56 cm, B 79,5 cm, D 23/20 cm. fremstår med brugsspor og mærker. (8)
20-09-2023 19:27:17
Showroom:
DK, Roskilde, Store Hedevej
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
150942
19-09-2023
19:18:05
1000
Til toppen
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image