Dansk møbelproducent. Rundt sofabord, teaktræ

Varenummer: 6250616

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Rundt sofabord med plade af fineret teaktræ, firpas fod af massiv teaktræ. H. 57 Ø. 109 cm. Fremstår med brugsspor, skjolder/ridser på plade.

Auktionen afsluttes:  29-09-2022 19:38:25
Showroom:   Aarhus, DK