Dansk møbelproducent. Sæt på 8 stole af eg og teak (8)

Varenummer: 6217739

Næste bud: DKK 3.800
Vurdering: DKK 6.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Sæt på 8 stole med stel af eg og sæde og kopstykke af teak. H. 79 cm., B. 48 cm., sh. 44 cm. Fremstår med alm. brugsspor, enkelte ridser / mærker. (8)

Auktionen afsluttes:  05-07-2022 20:15:05
Showroom:   Aarhus, DK