Dansk møbelproducent. Sidebord af teak

Varenummer: 6239665
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Sidebord med cirkulær plade af fineret teak, ben af forkromet stål. H. 60, Ø 66 cm. Fremstår med brugsspor, pladen med enkelte småreparationer, mikro afslag.

Auktionen afsluttes:  15-08-2022 08:20:29
Showroom:   Vejle, DK