Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Skab / kommode, palisander
:
6193356
Hammerslagspris
:
1.200
Vurdering
:
3.000
Dansk møbelproducent. Skab / kommode af fineret palisander med front af fire skuffer samt skabslåge bag hvilken hylde, senere monteret runde tilspidsede ben af palisander. H. 72 B. 90 D. 48 cm. Fremstår med ridser og mærker, afdækning af montagehuller på topplade.
24-08-2022 11:03:47
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1487920
22-08-2022
23:04:58
1200
Til toppen