Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Skab, teaktræ
:
6232666
Hammerslagspris
:
700
Vurdering
:
Dansk møbelproducent. Skab af fineret teaktræ, front med låge bag hvilke hylder, senere monteret runde ben af massiv teaktræ. 1960'erne. H. 99 L. 61 D. 43 cm. Fremstår med brugsspor, lettere kælderlugt, enkelte små finerafslag, nøgle medfølger.
22-12-2022 19:42:30
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1413809
18-12-2022
03:13:12
700
Til toppen