Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk Møbelproducent. Skænk, egetræ
:
6234368
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.800
Dansk møbelproducent. Skænkaf fineret egetræ med front af to skabslåger bag hvilke hylde, monteret på senere massive, tilspidsede ben af bøgetræ. 1960'erne. H. 72 B. 89 D. 50 cm. Fremstår med brugsspor, senere monterede kantlister, skævhed ved kantlister, lettere skæve ben.
04-10-2022 21:30:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
517128
04-10-2022
00:30:58
300
Til toppen