Dansk møbelproducent. Skænk, teaktræ

Varenummer: 6234520
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 2.400
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Skænk af fineret teaktræ, front med to låger bag hvilke hylde, senere monterede ben. 1960'erne. H. 67 L. 90 D. 52 cm. Fremstår med brugsspor, lettere løs bagplade.

Auktionen afsluttes:  06-10-2022 17:10:00
Showroom:   Aarhus, DK

87519 06-10-2022 16:42:03 DKK 300