Dansk møbelproducent, skrivebord af teak

Varenummer: 6272338
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 1.400
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent, skrivebord fineret med teak, front med 6 skuffer de 2 med lås, bagsiden med hylder og klap med barindretning. Nøgle. H.75 x 145 x d.74 cm. Fremstår med brugsspor, små finér afslag.

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 13:08:00
Showroom:   Næstved, DK