Dansk møbelproducent. Skrivebord / spisebord, palisander

Varenummer: 6267869
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Skrivebord / spisebord med bordplade af fineret palisander med tillæggende endeklap samt stel af sortlakeret metal. H. 74 L. 110-150 B. 75 cm. Fremstår med brugsspor, ujævnheder og nuanceforskelle på bordplade, stedvist slibninger.

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 12:58:50
Showroom:   Aarhus, DK

2172968 23-09-2022 15:22:31 DKK 300