Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Kontormøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Skrivebord / spisebord, palisander
:
6267869
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.000
Dansk møbelproducent. Skrivebord / spisebord med bordplade af fineret palisander med tillæggende endeklap samt stel af sortlakeret metal. H. 74 L. 110-150 B. 75 cm. Fremstår med brugsspor, ujævnheder og nuanceforskelle på bordplade, stedvist slibninger.
24-09-2022 12:58:50
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2172968
23-09-2022
15:22:31
300
Til toppen