Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Øvrige møbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Sminkebord, egetræ
:
6219439
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
3.000
Dansk møbelproducent. Sminkebord af massiv og fineret egetræ, front med spejl og skuffer. 1960'erne. H. 109, B. 81, D. 41 cm. Fremstår med brugsspor, enkelte skjolder.
29-07-2022 18:25:53
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1283722
29-07-2022
17:12:29
2000
Til toppen