Dansk møbelproducent. Sminkebord, egetræ

Varenummer: 6219439

Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Sminkebord af massiv og fineret egetræ, front med spejl og skuffer. 1960'erne. H. 109, B. 81, D. 41 cm. Fremstår med brugsspor, enkelte skjolder.

Auktionen afsluttes:  30-06-2022 13:54:06
Showroom:   Aarhus, DK