Vurdering:
1.500
Dansk møbelproducent. Sofa betrukket med stribet grønligt betræk. Mål ca. h. 70 x L. 195 cm D. 80 cm sh. 38 cm samt tilhørende hvilestol B. 85 cm. Fremstår med slitage og aldersrelaterede brugsspor (2)
06-01-2023 17:52:53