Dansk møbelproducent. Sofa og hvilestol 1970érne (2)

Varenummer: 5957462
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.500

Dansk møbelproducent. Sofa betrukket med stribet grønligt betræk. Mål ca. h. 70 x L. 195 cm D. 80 cm sh. 38 cm samt tilhørende hvilestol B. 85 cm. Fremstår med slitage og aldersrelaterede brugsspor (2)
Auktionen afsluttes:  13-12-2022 17:22:18
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej