Dansk Møbelproducent. Sofabord af teak.

Varenummer: 6364896
Vurdering: DKK 6.000

Dansk Møbelproducent. Sofabord af finéret teaktræ med cirkulært plade, herunder avishylde med sjeneflet monteret med messingbeslag. H. 57 Ø 90 cm. Fremstår med brugsspor, herunder brændemærke i plade, samt senere monteret understel.
Auktionen afsluttes:  11-06-2023 16:52:29