Dansk møbelproducent. Sofabord, kirsebær

Varenummer: 6317875
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Dansk møbelproducent. Sofabord af massivt kirsebærtræ, sider med klapper. H. ca. 57 L. 128 D. ca. 46-92 cm. Fremstår med alm. brugsspor, heraf ridser.
Auktionen afsluttes:  12-02-2023 18:08:59