Dansk møbelproducent. Sofabord, kirsebær

Varenummer: 6317875

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

Dansk møbelproducent. Sofabord af massivt kirsebærtræ, sider med klapper. H. ca. 57 L. 128 D. ca. 46-92 cm. Fremstår med alm. brugsspor, heraf ridser.

Auktionen afsluttes:  12-02-2023 18:07:32
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej