Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Sofabord, kirsebær
:
6317875
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
1.000
Dansk møbelproducent. Sofabord af massivt kirsebærtræ, sider med klapper. H. ca. 57 L. 128 D. ca. 46-92 cm. Fremstår med alm. brugsspor, heraf ridser.
12-02-2023 18:08:59
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1476262
12-02-2023
18:06:59
500
1921852
12-02-2023
18:06:47
450
1476262
12-02-2023
18:05:56
400
1921852
12-02-2023
18:05:27
350
1476262
11-02-2023
13:58:06
300
Til toppen