Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Sofabord, teaktræ
:
6247344
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.200
Dansk møbelproducent. Sofabord med bordplade af fineret teaktræ samt massive tilspidsede ben, par skuffer med udtræk på begge sider samt åbent rum. 1950/60'erne. H. 55 L. 130 D. 50 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker samt skjolder, revne på ene ben, samt nuanceforskel på bordplade.
07-08-2022 15:42:43
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1178876
03-08-2022
22:50:46
350
1712914
03-08-2022
22:29:49
300
Til toppen