Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Sofabord
:
6381432
Moms vare
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.000
Dansk møbelproducent. Sofabord af fineret teak, under pladen hylde, på ben i bejdset bøg. H. 58 Ø. 75 cm. Fremstår med brugsspor.
04-06-2023 13:45:52
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2056286
30-05-2023
17:05:58
350
Til toppen