Dansk møbelproducent. Sybord, mahogni

Varenummer: 6241776

Næste bud: DKK 800
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk møbelproducent. Sybord af fineret og massiv mahogni, front med skuffe, kurv af flet. H. 46 L. 54 D. 35 cm. Fremstår med brugsspor.

Auktionen afsluttes:  29-09-2022 20:40:25
Showroom:   Aarhus, DK