Dansk møbelproducent. Sybord, mahogni

Varenummer: 6241776
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000

Dansk møbelproducent. Sybord af fineret og massiv mahogni, front med skuffe, kurv af flet. H. 46 L. 54 D. 35 cm. 1960/70'erne. Fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes:  11-10-2022 19:46:51
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej