Dansk møbelproducent. To sofaborde. Kirsebær. (3)
Vurdering:
< 1.000
Tre sofaborde af kirsebær med firpasfod af jern. Ubekendt dansk møbelproducent. H. 50,5, 75x75 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser i bordplade. (3)
17-06-2023 12:31:24