Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Væghængt reol i teak og eg, 1950/60'erne
:
6223474
Hammerslagspris
:
1.200
Vurdering
:
1.800
Dansk møbelproducent. Væghængt reol i teak og eg, 1950/60'erne. Bestående af 3 vangere i eg H. 138 cm. samt 8 hylder fremstillet i teakfineret møbelplade ( stavlimede fyrstave) med holdere i messing. Fremstår med enkelte malingestænk samt aldersrelaterede brugsspor.
13-07-2022 14:09:55
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2187458
13-07-2022
09:42:08
1200
Til toppen